Om alle functionaliteit te gebruiken heeft deze website uw toestemming nodig om een browser cookie te plaatsen. Indien u geen cookies accepteert kunnen sommige delen van de website niet werken waaronder, maar niet beperkt tot: inloggen, donaties, persoonlijke content bekijken, wisselen tussen talen. Het is aanbevolen om alle cookies toe te staan.
  • Bellen
  • +31 (0)228 592020
  • Mailen
  • info@pioneersnederland.org
  • Bezoeken
  • Hilversum, Nederland

Handige links

  • Handige links

Pioneers zendingskantoren

Pioneers Africa: www.pioneers-africa.org
Pioneers InAsia: www.pioneersinasia.org
Pioneers Australia: www.pioneers.org.au
Pioneers USA: www.pioneers.org
Pioneers Brazil: www.pioneirosbrasil.org.br
Pioneers Canada: www.pioneers.ca
Pioneers Europe: www.pioneerseurope.org
Pioneers New Zealand: www.pioneers.org.nz
Pioneers UK: www.pioneers-uk.org
Pioneers Peru (email): informes@pionerosperu.org
Pioneers Philippines: www.pioneers.ph
 

Onbereikte volken

Joshua project: www.joshuaproject.net
People Groups: www.peoplegroups.org
Operation world: www.operationworld.org
Islam: www.encounteringislam.org
Zendingskennis: www.perspectives.org
 
 

Landeninformatie

Nationmaster.com: www.nationmaster.com
WorldMap.org: www.worldmap.org
World fact book: www.cia.gov/library/publications/resources/the-world-factbook/
Lonely Planet: www.lonelyplanet.com
 
 

Zending (Nederland)

Zendingskoepel Missie Nederland: www.missienederland.nl
Instituut voor Transculturele en Missionaire Psychologie: www.intransit.nl
Membercare: www.membercare.org
Zendingsschool Cornerstone: www.cornerstonecollege.eu
Stichting Evangelie en Moslim: www.evangelie-moslims.nl
Wereldschool: www.wereldschool.nl
 
 

Zending (Europa)

All Nations Christian College: www.allnations.ac.uk
Redcliffe College: www.redcliffe.ac.uk
Klosterm├╝hle: www.fackeltraeger.de